TWORZENIE APLIKACJI MOBILNYCH iOS, ANDROID i WINDOWS

Unikalny Software House złożony z programistów, specjalistów UX i grafików 2D oraz 3D to gwarancja wyjątkowej produkcji.

Kompleksowe projektowanie aplikacji mobilnych

Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania aplikacji mobilnych na systemy iOS, Android, Windows. W celu obniżenia kosztów przy produkcji programów na wiele platform, wykorzystujemy narzędzie pozwalające napisać jeden, wspólny kod i wygenerować gotową aplikację dla iOS, Android i Windows.

mac android windows

Zakres projektu aplikacji mobilnych na zamówienie:

doradztwo biznesowe (monetyzacja, retencja, wskaźniki rentowności),

design: mechnika, ekonomia, wyważanie,

concept: arty postaci i otoczenia,

grafika: 2D, 2.5D, 3D, pixelart, VR, AR,

lore: historia, questy, dialogi,

efekty specjalne i muzyka,

optymalizacja UX,

wsparcie promocji i dytsrybucji.

Aby rozpocząć, wystarczy wysłać nam wstępny brief, a my w odpowiedzi prześlemy pytania lub gotową wycenę. Bez zobowiązań, bez kosztów.

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chciałby zbudować aplikację mobilną na iOS, Android, Android TV, czy Windows. Nasze doświadczenie budujemy od początku istnienia systemów iOS i Android.

Analiza wymagań i potencjału biznesowego

Wieloletnie doświadczenie jest niezbędne do poprawnej analizy problemu i odnalezienia potencjalnych luk i problemów już na etapie pomysłu. W naszych analizach bierzemy pod uwagę także sensowność biznesową projektu i co za tym idzie, zdaża się, że odradzamy pewne rozwiązania, a nawet relizację projektu w całości. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Klienta. Żywe zainteresowanie celami biznesowymi wynika z afaktu, że przez "sukces" rozumiemy powodzenie biznesowe przesięwzięcia, a nie tylko poprawną realizację techniczną aplikacji.

Prototypowanie - weryfikacja poprawnego zrozumienia oczekiwań Klienta

Jedną z największych trudności w projektach informatycznych jest poprawne zrozumienie wymagań Klienta, oraz przekazanie ich do zespołu wykonawczego. Po wielu latach i realizacji setek projektów, odkryliśmy, że najlepszą metodą jest wykonywanie prototypów - prostych stron WWW - pokazujących działanie aplikacji. Dzięki temu, Klient może "przeklikać" się przez swoją aplikację i zweryfikować czy o to mu chodziło. To wszystko jeszcze zanim zaczniemy projekty graficzne i programowanie. Takie podejście zdecydowanie obniża koszty realizacji i ryzyko wystąpienia konfliktów.

Wyjątkowe projekty graficzne i UX

Jako, że jeden z naszych działów zajmuje się projektami gier, mamy do dyspozycji bardzo zdolnych grafików 2D i 3D. Dzięki temu, możemy zaproponować unikalne w skali kraju rozwiązania graficzne bazujące na bardzo wymagającej branży gier video. Dodatkowo, od 17 lat zajmujemy się projektowaniem architektury informacji w serwisach WWW co, wraz ze znajomością badań zachowań i przyzwyczajeń użytkowników, pozwala nam dostarczać optymalne projekty UX. Tak przygotowana aplikacja jest bardzo przyjazna i prosta w obsłudze co na pewno będzie miało wpływ na powodzenie biznesowe.

Integracje z systemami zewnętrznymi

Jedną z najczęstszych potrzeb biznesowych jest połączenie aplikacji mobilnej z innymi publicznymi usługami lub istniejącymi już w firmie rozwiązaniami IT. W naszym zespole mamy programistów, którzy mają doświadczenie w integrowacji aplikacji z sieciami społecznościowymi, programami księgowymi, systemami ERP, CRM czy eCommerce (np. magazyny). W razie potrzeby możemy dobudować do aplikacji zewnętrznej API, które taką integrację umożliwi.

Kodowanie muliplatformowe - zasadnicze zmniejszenie kosztów

Od zawsze stawiamy na technologie, które pozwalają możliwie tanio implementować i rozwijać aplikacje. Dodatkowo, staramy się, aby nasz Klient nie był przywiązany do nas z racji na licencje czy wykorzystanie na tyle egzotycznych rozwiązań, że znalezienie na rynku alternatywy jest niemożliwe. Mówimy "Jedynym powodem dlaczego Klient z nami realizuje kolejne projekty, musi być jego zadowolenie i sukces biznesowy". W przypadku projektów na urządzenia mobilne stawiamy więc na środowiska typu Xamarin, C#, PHP, MySQL gdyż z jednej strony są one multiplatformowe, a z drugiej stosunkowo łatwo znaleźć alternatywną firmę na rynku, która te technologie zna. Wykorzystanie środowiska Xamarin w projektach na wiele platform pozwala nam nawet 2-krotnie obniżyć koszty projektu oraz koszty jego rozwoju w przyszłości. Niemniej, jeśli są ku temu przekonujące powody, programujemy aplikacje mobilne w językach natywnych (Java, Swift, C#).

Asysta techniczna i rozwój

Realizacja aplikacji to najczęściej dopiero początek jej rozwoju. Sukces biznesowy na pewno generuje kolejne pomysły i zmiany w istnejącej aplikacji. Jesteśmy wtedy do dyspozycji. Nigdy nie zdażyło się nam odmówić naszemu Klientowi pomocy przy rozwoju aplikacji czy podać absurdalnie odległego terminu. Rozumiemy, że biznes nie czeka i musimy być "pod reką". Dodatkowo, ofertujemy stałe umowy na Asysty Technicznej (SLA) z gwarancjami reakcji i maksymalnymi czasami przestojów aplikacji.

Aby rozpocząć, wystarczy wysłać nam wstępny brief, a my w odpowiedzi prześlemy pytania lub gotową wycenę. Bez zobowiązań, bez kosztów.

jak zacząć? Jak przebiega projekt?

Standardowy przebieg projektu:

nowe pomysły, zmiany, udoskonalenia

Zapytanie i wycena

Zapraszamy do kontaktu z wstępnym zapytaniem.
Zwrotnie dokonamy wyceny lub prześlemy pytania precyzujące wymagania.

podpisanie umowy

Prototyp funkcjonalny i UX

Przedstawiamy makietę aplikacji, na podstawie której uściślimy wymagania i wyłapiemy wszystkie niedopowiedzenia.

akceptacja makiety

Projekt graficzny

Na podstawie makiety, przedstawiamy propozycje graficzne aplikacji.

akceptacja grafiki

Implementacja i testy

Aplikacja jest implementowana w optymalnym silniku w zależności od platformy docelowej.

akceptacja aplikacji

Uruchomienie i opieka

Przetestowana aplikacja jest publikowana na wybranej platformie.
Monitorowanie hostingu aplikacji.
Umowa dot. Asysty Technicznej (SLA).

17LAT NA RYNKU
500+REALIZACJI
200+KLIENTÓW

Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

17-letnie
doświadczenie

UNIKALNY ZESPÓŁ

UNIKALNY ZESPÓŁ

programowanie, UX,
design, grafika 2D/3D
pod jednym dachem

KOMPLEKSOWA OFERTA

KOMPLEKSOWA OFERTA

bogate kompetencje,
pomysły, realizacja,
opieka i serwis

ZADOWOLENIE

ZADOWOLENIE

bogata baza
zadowolonych klientów

CENY

CENY

idealnie dopasowane
do potrzeb